Een huis vol verhalen

Published by Frank Belt on

Wist je dat een van onze Schoolvertellers, Frank Belt, co-auteur is van een inspirerend boek vol lesideeën om zelf verhalen te maken en te vertellen? De titel is ‘Verdwalen in verhalen’ en het werd geschreven door Anne Graswinckel voor Kultuerfilter, organisatie voor cultuureducatie in Friesland.

Tijdens de lockdown maakte Frank een aantal filmpjes, waarin hij een idee uit het boek laat zien. Hieronder staat het eerste filmpje, waarin Frank vertelt hoe je met voorwerpen uit huis een verhaal verzint met een goede opbouw. Binnenkort zullen we ook zijn andere filmpjes op onze site plaatsen.

Schoolverteller Melanie schreef op haar blog een recensie van het boek, waarin je kunt zien hoe inspirerend Jelle F. Post het boek heeft vormgegeven.
‘Verdwalen in Verhalen’ kun je voor nog geen 25 euro bestellen bij Kultuerfilter.