Schoolverteller op DRONGO

Published by Beheerder on

Op 2 en 3 oktober 2020 is het jaarlijkse DRONGO talenfestival, met meer dan 60 sprekers en activiteiten over de impact van taal. Dit jaar is het festival in verband met corona geheel online, met livestreams, live en vooraf opgenomen talks, Pecha Kucha’s, taalspellen en veel, veel meer.

En Stichting Schoolverteller is er dit jaar bij! Een paar weken geleden was onze Schoolverteller Melanie in een professionele studio voor de opname van een pecha kucha: een presentatievorm bestaande uit 20 beelden die 20 seconden worden getoond (en geen seconde langer!) waarbij de presentator zijn verhaal vertelt.

De pecha kucha van Melanie onder de titel ‘Woorden zijn zilver, beelden zijn goud’ gaat over de kracht van verhalen: in het algemeen, maar vooral ook voor het taalonderwijs en voor de leesbevordering.

Je vindt de presentatie in het ‘on demand’ gedeelte van het festival.
Registratie voor deelname aan DRONGO is gratis.